Výhody technológie Iron Houses

 • Kvalita

  Technológia IH garantuje bezkonkurenčnú kvalitu a životnosť, a to vďaka oceľovému žiaruvzdornému  pozinkovaniu povrchu.

 • Rýchlosť stavebnej realizácie

  Jedna z hlavných výhod technológie IH. Samotná výstavba bežných rodinných domov trvá niekoľko týždňov.

 • Jednoduchosť

  Oceľový stavebnicový systém IRON HOUSES vďaka svojej jednoduchosti šetrí náklady. Výstavbu RD zvládne každý sám – bez špecializovanej firmy. Stavba nie je fyzicky ani technicky náročná. Spoje medzi jednotlivými prvkami sú skrutkované, najťažší prvok váži menej než 60 kg.

 • Variabilita a flexibilita

  Zo systému IH je možné realizovať akékoľvek projekty: od bežných rodinných domov, občianskej vybavenosti, priemyselnej výstavby až po stavby pre náročnejšiu klientelu. Domy postavené touto unikátnou technológiou môžu rásť spoločne s vašou rodinou – vďaka kompletne suchej výstavbe a jednoduchej skrutkovanej konštrukcii z dielov je možné k domu kedykoľvek pridávať priestory podľa vašich aktuálnych potrieb a možností. Navrhnutý stavebnicový systéme je unikátny svojou maximálnou flexibilitou po celú dobu výstavby. Žiadna iná technológia neumožňuje v priebehu stavby jednoducho a takmer bez akéhokoľvek navyšovania nákladov upravovať rozmery miestností, posúvať priečky a dvere či dokonca okná.

 • Energetická úspornosť

  K veľkým výhodám systému patrí vysoký  tepelný odpor jeho obvodových konštrukcií, ktorý  je dosiahnutý izoláciou PUR penami (tie sú neoddeliteľnou súčasťou systému IH). Vďaka tomu je doiahnutý nízkoenergetický štandard = nízka spotreba energie na vykurovanie.

  Domy zo systému IRON HOUSES sú navrhnuté už v štandarde ako nízkoenergetické. Pri zabudovaní úsporných systémov TUV. Systému rekuperácie a pod. je možné domy postavené z tejto technológie zmeniť na domy pasívne. Energeticky a ekonomicky predstavujú naše domy ideálne riešenie vysokých nákladov na bývanie.

  Náš konštrukčný systém je určený na realizáciu nízkoenergetického domu a je predpokladom k tomu, aby budúci zákazník platil za vykurovanie čo najmenej a dom bol zároveň šetrný k životnému prostrediu.

 • KVALITA PREVEDENIA A ŽIVOTNOSŤ – CERTIFIKOVANÁ VÝROBA PRVKOV

  Všetky  prvky sú vyrábané na najmodernejších CNC strojoch, ktoré zaručujú dokonalú presnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Táto presnosť výroby pri výstavbe eliminuje druhotné nepresnosti a rozmerové odchýlky. Svojou povrchovou úpravou žiarovým zinkovaním a spôsobom zabudovania do konštrukcie s vylúčením vlhkosti vo vnútri konštrukcie zaručuje systém IH dlhodobú životnosť .